signováno nečitelně - Setkání ve stáji

Kresba, 38x27 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
17326. Setkání ve stáji
Dražba ukončena:28.03.2018 21:44:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč