signováno nečitelně - Smutná píseň

Kombinovaná technika, 47x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

signováno nečitelně
27264. Smutná píseň
Dražba ukončena:30.01.2019 22:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč