Signováno nečitelně

305441. Snopy v krajině

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:20:42

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč