Signováno nečitelně - Snopy v krajině

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
305441. Snopy v krajině
Dražba ukončena:03.07.2020 20:20:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč