signováno nečitelně - Staroměstský orloj

Olej na plátně, 61x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

signováno nečitelně
153778. Staroměstský orloj
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč