signováno nečitelně

306686. Tání v kopcích

popis: Olej na plátně, 39x79 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč