signováno nečitelně - Tvar

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 2014. Nerámováno.

Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného.

signováno nečitelně
67064. Tvar
Dražba ukončena:10.10.2021 21:49:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč