signováno nečitelně - Tylovo náměstí

Kvaš. 29x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 57. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
304613. Tylovo náměstí
Dražba ukončena:28.04.2020 20:24:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč