Olej na desce, 60 x 70 cm, signováno nečitelně vpravo dole, rámováno ve vkusném francouzském rámu.
Moderní styl provedení malby s mistrovskou lehkostí propojenou s razantním nasazením barevné škály přímo vtahuje diváka do pohody na březích řeky SEINY v Paříži.
Původní moderní umělecké dílo ve francouzskem stylu malířského provedení, které je velmi žádané u sběratelů tohoto stylu.