signováno nečitelně - U Seiny - Paris

Olej na desce, 60 x 70 cm, signováno nečitelně vpravo dole, rámováno ve vkusném francouzském rámu.
Moderní styl provedení malby s mistrovskou lehkostí propojenou s razantním nasazením barevné škály přímo vtahuje diváka do pohody na březích řeky SEINY v Paříži.
Původní moderní umělecké dílo ve francouzskem stylu malířského provedení, které je velmi žádané u sběratelů tohoto stylu.

signováno nečitelně
56586. U Seiny - Paris
Dražba ukončena:04.03.2021 20:40:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč