Signováno nečitelně

307671. Údolí Svratky u Tišnova

popis: Kombinovaná technika, 43x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo