signováno nečitelně - Ulice

Olej na sololitu, 25x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
306867. Ulice
Dražba ukončena:07.12.2020 20:12:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč