signováno nečitelně - V přístavu

Olej na plátně, 64x77 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

signováno nečitelně
113656. V přístavu
Dražba ukončena:24.03.2024 21:33:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč