Signováno nečitelně - Venezia – Benátky – Canal Grande

Olej na plátně, 48 x 23 cm, signováno nečitelně s přípisem vlevo a vpravo dole, rámováno ve vkusné italské liště.
Obraz pochází původně ze židovské výborné umělecké sbírky, kdy židovští sběratelé za 2. světové války ve snaze ochránit své sbírky nechávali odstranit signatury nebo díla přemalovat.
Po určení autorství velmi stoupne hodnota tohoto mistrovského galerijního díla.
Velká investiční a sběratelská příležitost! Canal Grande je hlavní dopravní tepna Benátek. Je dlouhý asi čtyři kilometry a Philippe de Commynes o něm řekl, že je to „nejkrásnější ulice světa“. Nejhlubší z benátských kanálů, 30 až 90 m široký, je vlastně někdejším korytem řeky Brenty, protékající tudy pod hladinou mělké laguny k moři. Proto jím stále proudí voda. Vedou přes něj pouze čtyři mosty (nejstarší a nejznámější je Ponte di Rialto, dále Ponte dell´Accademia, Ponte degli Scalzi a nejnovější Ponte della Constituzione).

Signováno nečitelně
56644. Venezia – Benátky – Canal Grande
Dražba ukončena:04.03.2021 21:52:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč