19. století, Rakousko - Vodopád v Tyrolsku

Kvaš na kartonu, 42 x 32 cm, signováno nečitelně vlevo dole,19. století, adjustováno v umělecké paspartě malířsky dekorované, rámováno pod sklem v honosném uměleckém vídeňském galerijním rámu s patinovaným povrchem s ornamentální výzdobou v rozích rámu za použití hlubokého profilu o šíři 10 cm. Signováno nečitelně (torzo původní signatury) vlevo dole, viz. foto!
Tato výjimečná mistrovská práce prokazuje nadstandardní uměleckou úroveň malíře, neboť perspektivista je výborně zvládnuta a obdobná díla zdobí stěny významných světových galerií. V zahraničí kvašové a akvarelové malby stojí často více, než olejomalby pro fakt, že jakákoliv chyba u kvaše či akvarelu již nejde přemalovat, kdežto u olejů snadno. Proto každý nános kvaše či akvarelu je neopravitelný, proto většina malířů pro nezvládnutí této složité techniky se těmto malířským technikám vyhýbají. Krásná, cenná a mimořádná galerijní práce! Po dešifrování autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto významného díla!

19. století, Rakousko
56699. Vodopád v Tyrolsku
Dražba ukončena:04.03.2021 22:22:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč