Signováno nečitelně - Vybírači zatáček

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x22 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

Signováno nečitelně
101732. Vybírači zatáček
Dražba ukončena:10.09.2023 20:50:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč