Signováno nečitelně - Z Paříže

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

Signováno nečitelně
113943. Z Paříže
Dražba ukončena:07.04.2024 20:45:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč