signováno nečitelně

61606. Zima na periferii

popis: Olej na kartonu, 33x42 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.06.2021 4:03:41 5215