Vladimír Nývlt - Zbyněk Drda

Koláž 65x43 cm Signováno vpravo dole Ný Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta i papír mírně poškozeny

38214. Zbyněk Drda
Dražba ukončena:28.11.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo