Sikora - Ideální svět

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Sikora 1995. Olištováno.

Stav: Lišta poškozena.

Nejdelší strana: 82 cm

107872. Ideální svět
Dražba ukončena:27.12.2023 20:25:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč