Kombinovaná technika - struktura + malba špachtlí. Barvy metalické i klasické akrylové. 90x90 cm. Signováno vpravo dole Simbara 2021 Nerámováno.
o autorovi: Vlastním jménem Simona Bartoňová pochází z Karviné. Posledních několik let maluje pod pseudonymem Simbara.
V dětství navštěvovala LŠU ve výtvarném oboru a učila se v ateliéru svého strýce malíře. Později pokračovala jako samouk. Věnuje se více výtvarným technikám, protože ji baví zkoušet nové věci. Přednost dává tvorbě obrazů v kombinací se strukturou. Dříve malovala olejem, ale poslední dobou si oblíbila akryl. "Malování je pro mne relax od každodenní úřednické práce s lidmi."