Skandinávský malíř po polovině 20. století

307355. Periferie

popis: Kombinovaná technika, 34x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

zbývá: 4 dnů, 1 hodin

konec dražby: 19.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč