Skandinávský malíř po polovině 20. století - Periferie

Kombinovaná technika, 34x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Skandinávský malíř po polovině 20. století
307355. Periferie
Dražba ukončena:19.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč