Skupina Máj - okruh - Krajina se stromy

Olej na plátně, 110x115 cm, olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Plátno nevypnuté, vzadu připsáno: R. Piesen 1921-1972.

Skupina Máj - okruh
2370. Krajina se stromy
Dražba ukončena:27.05.2015 21:58:00
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč