Slavkov, 1830 - 1870 - Šapo s květinovým vzorem

Porcelán, výška šálku 8 cm, průměr talířku 13 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Slavkov, 1830 - 1870
57772. Šapo s květinovým vzorem
Dražba ukončena:09.06.2021 19:41:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč