S.Neuman

303646. Loďky při svitu měsíce

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole S. Neuman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:17:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč