Solingen - Šavle

Nejdelší strana: 97 cm

Kov, délka 97 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

Solingen
153563. Šavle
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč