Soter Vonášek - U vody

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Soter Vonášek 1939. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1953
Narodil se v Sarajevu. Studoval v Praze AVU u prof. Preislera, Thieleho a Krattnera. Studijní cesty podnikl do Německa a Francie. Ve své tvorbě kromě krajinomalby tvořil figurální výjevy a portréty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

49397. U vody
Dražba ukončena:01.10.2020 20:56:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč