MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Některé rámovány, některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
různí autoři
12621. Soubor 14- ti olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
7 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 500 Kč
2430
7 000 Kč
limit (21.09.2017 20:06:24)
1547
7 000 Kč
2430
6 500 Kč
limit (21.09.2017 20:04:13)
1547
6 000 Kč
2430
5 500 Kč
limit (20.09.2017 21:52:10)
1547
5 000 Kč
limit (20.09.2017 21:52:09)
2265
3 300 Kč
limit (20.09.2017 21:51:38)
2265
3 200 Kč
1547
3 100 Kč
limit (20.09.2017 21:42:06)
2265
3 000 Kč
limit (20.09.2017 21:42:05)
766
2 600 Kč
limit (20.09.2017 21:40:45)
2265
2 500 Kč
limit (20.09.2017 21:40:44)
766
2 200 Kč
limit (20.09.2017 21:40:32)
2265
2 100 Kč
limit (20.09.2017 21:40:31)
766
1 800 Kč
limit (20.09.2017 21:40:16)
2265
1 700 Kč
limit (20.09.2017 21:40:15)
766
1 100 Kč
limit (20.09.2017 21:40:00)
2265
1 000 Kč
766
900 Kč
limit (18.09.2017 20:10:10)
2265
800 Kč
1252
700 Kč
2224
600 Kč
1610
500 Kč
1852