Olej na plátně, 65x95 cm. Signováno vpravo dole Bukoslav 1990. Olištováno.
o autorovi: 1944, Plzeň Soukromá studia u Vladimíra Modrého. Je zastoupen ve sbírkách Západočeske galerie a Artotéce města Plzně.