Olej na překližce. 22x23 cm. Signováno vpravo dole St. Doležal. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1886 – 1945
Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů Ženíška a Hynaise. Původně figuralista, později krajinář, známý svým bohémských životem.