Štefan Čonka - Na ranní paši

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Čonka 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
89841. Na ranní paši
Dražba ukončena:23.02.2023 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč