Štefan Prukner - Na kolkárni

Olej na plátně. 60x73 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba ve spodní části poškozena, podložena kartonem.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
38896. Na kolkárni
Dražba ukončena:12.12.2019 20:49:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč