Štefan Prukner - Oboustranný obraz: V cirkuse a Koupání

Olej na kartonu, 43x44 cm. Signováno vpravo dole Prukner a vlevo dole P 56. Rám.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
26985. Oboustranný obraz: V cirkuse a Koupání
Dražba ukončena:30.01.2019 18:06:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč