Stelzer - Plachetnice na moři

Olej na kartonu. 51x72 cm. Signováno vpravo dole Stelzer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Stelzer
38713. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:11.12.2019 22:10:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč