Střední Evropa 1. pol. 19. stol. - 2 židle

Mahagon, výška 85 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 19. stol.
22975. 2 židle
Dražba ukončena:17.10.2018 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč