MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mahagon, výška 85 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 1. pol. 19. stol.
22975. 2 židle
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 000 Kč
3953
3 900 Kč
1610
3 800 Kč
limit (17.10.2018 19:35:38)
3953
3 700 Kč
1610
3 600 Kč
limit (17.10.2018 19:21:35)
3953
3 500 Kč
limit (17.10.2018 19:21:18)
2739
3 500 Kč
3953
3 400 Kč
limit (17.10.2018 19:21:15)
2739
3 300 Kč
3953
3 200 Kč
limit (17.10.2018 19:21:11)
2739
3 100 Kč
3953
3 000 Kč
limit (17.10.2018 19:21:07)
2739
2 900 Kč
3953
2 800 Kč
limit (17.10.2018 19:12:57)
2739
2 700 Kč
1765
2 600 Kč
4227
2 500 Kč
limit (04.09.2018 18:52:28)
2461
2 500 Kč
limit (04.09.2018 18:52:29)
3147
1 800 Kč
limit (04.09.2018 18:52:10)
2461
1 700 Kč
3147
1 600 Kč
limit (03.09.2018 12:04:48)
2461
1 500 Kč
627
1 400 Kč
limit (01.09.2018 20:28:50)
2461
1 300 Kč
3900
1 200 Kč
817
1 100 Kč
limit (06.08.2018 9:53:46)
831
1 100 Kč
limit (15.08.2018 0:56:24)
831
1 000 Kč
2001