Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Atletický muž

Bronz na mramorovém podstavci, celková výška 61 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
55475. Atletický muž
Dražba ukončena:03.03.2021 20:14:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč