Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Býk

Bronz na dřevěném podstavci, celková výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
304302. Býk
Dražba ukončena:04.04.2020 20:15:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč