Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

304202. Dvouplamenný svícen

popis: Keramika, výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:04:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (29.03.2020 19:59:07) 646
500 Kč 27.03.2020 22:29:09 2710