Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Figurální dřevěný nástolec se skleněnou miskou

Dřevo a sklo, celková výška 27 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
304317. Figurální dřevěný nástolec se skleněnou miskou
Dražba ukončena:05.04.2020 20:16:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč