Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64488. Muž s košem a koroptví

popis: Porcelán, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč