Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Pivní půllitr

Porcelán s cínovou montáží, výška 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
113689. Pivní půllitr
Dražba ukončena:24.03.2024 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč