Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Servírovací stolek

Dřevo, výška 76 cm. Rozměr vrchní desky 70x50 cm. Neznačeno. Vrchní deska jako odnímací servírovací tác.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
59140. Servírovací stolek
Dražba ukončena:19.05.2021 20:53:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč