Střední Evropa 19. stol. - Madona celá postava

Dřevo, řezba polychromie, délka 30,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
114006. Madona celá postava
Dražba ukončena:07.04.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč