Střední Evropa 19. stol. - P. Maria Bolestná

Olej na plátně, 46x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
36607. P. Maria Bolestná
Dražba ukončena:30.10.2019 21:45:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč