Střední Evropa 19. stol. - Panna Maria Pasovská

Olej na plátně, 81x 68,5 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
300651. Panna Maria Pasovská
Dražba ukončena:08.09.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč