Střední Evropa 19. stol. - sv. Florián

Dřevo, řezba, délka 37 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
113980. sv. Florián
Dražba ukončena:07.04.2024 20:46:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč