Střední Evropa 19. stol. - Sv. Jan Nepomucký

Dřevo, polychromie. Výška 90 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
93062. Sv. Jan Nepomucký
Dražba ukončena:26.04.2023 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč