Střední Evropa 19. stol. - Sv.Václav - jezdec

Olej na plátně, 50x40 cm. signováno? Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
107000. Sv.Václav - jezdec
Dražba ukončena:13.12.2023 21:52:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč