Střední Evropa 19. stol. - Tesák lovecký

Celková délka 61 cm, délka čepele 42 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
25617. Tesák lovecký
Dražba ukončena:12.12.2018 19:02:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč