Střední Evropa 19. stol. - Kristus na hoře olivetské

Olej na plátně, 47x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Střední Evropa 19. stol.
64143. Kristus na hoře olivetské
Dražba ukončena:08.09.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč