Střední Evropa 2. pol. 18. stol. - Biblia Sacra

Kniha, 20x12 cm. 174 obrazových příloh. Vydáno v Norimberku, roku 1782. Bohatá dřevorytová výzdoba. Původní kožená vazba, zdobený hřbet.

Pozn.: Vazba poškozena.

Střední Evropa 2. pol. 18. stol.
50452. Biblia Sacra
Dražba ukončena:15.10.2020 20:25:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč