Střední Evropa 2. pol. 19. stol. -  Albert Bouts nasledovnik - Kristus

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x24 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 28 cm

Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Albert Bouts nasledovnik
114004. Kristus
Dražba ukončena:07.04.2024 20:59:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč